Gastronomia końca wieku

You are here

program

Nasze artykuły

Jak można usprawnić funkcjonowanie floty pojazdów?

Przy pomocy systemu Gekko uzyskamy ciekawy efekt dekoracyjny w przestrzeni biurowej
Author: RuckZuck
Source: RuckZuck
W języku polskim funkcjonuje duża ilość tzw. homonimów, czyli słów, jakie mają przeróżne znaczenia zależnie od konkretnego kontekstu. Jednym z nich jest określenie, które może oznaczać grupę okrętów, w języku kolokwialnym oznacza pieniądze, natomiast w przypadku dużych spółek sumę posiadanych samochodów firmowych.


Tego typu flota pojazdów jest najczęściej pozyskiwana na zasadzie leasingu i w okresie gwarancyjnym jest dosyć silnie użytkowana.

Nie zawsze da się ogarnąć finanse przedsiębiorstwa

finanse
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy mieliśmy matematykę i wszyscy musieliśmy wyliczać różne wskaźniki. Niestety nie wszyscy są dobrzy z przedmiotów ścisłych i m.in. z tego powodu przez długi czas nie było królowej nauk na maturze, na całe szczęście sytuacja się zmieniła i matematyka znowu jest podstawowym przedmiotem do zdania.

Koniec z ręcznym wpisywaniem faktur

faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Wygoda jest w obecnych czasach szczególnie ważna, także w świecie księgowości. Pojawia się sporo udogodnień dla fachowców, którzy chętnie z nich korzystają. Wśród faktur możemy się pogubić, lecz wystarczy wybrać odpowiednie akcesorium i od razu prościej wprowadzać kolejne dane, ale i całość zorganizować. Urządzenia profesjonalne, które ułatwiają skanowanie faktur w szczególnym stopniu, wykonano z użyciem nowoczesnych technologii.

Jakie kursy warto zrobić? O ambicji nieukierunkowanej słów parę

Matka z dzieckiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
O osobistym rozwoju głoszą wszyscy tak bardzo, iż coraz to więcej osób ma chrapkę na podwyższenie własnych kompetencji.


Jest to wspaniały trend, jaki pozwala na rozwój wewnętrzny oraz – co równie ważne – stabilizację .

Jak skutecznie opracować budżet domowy?

pieniądze
Source: pixabay.com
Zbliża się końcówka miesiąca, a Ty znowu zamyślasz odmrażać gotowe jedzenie do dnia wypłaty? Wizja nadprogramowych wydatków przeraża Cię? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakim sposobem skutecznie opracować domowy budżet.
Subscribe to RSS - program