Gastronomia końca wieku

You are here

serwis gastronomiczny

Nasze artykuły

Polecane restauracje w stolicy Dolnego Śląska- jak je znaleźć?

Ekskluzywne danie
Author: Jan Persiel
Source: http://www.flickr.com
Jeśli będziemy we Wrocławiu, to na pewno nie będziemy musieli przejmować się tym, czy uda nam się dostać smaczne jedzenie. Wrocław to miejsce przepełnione fantastycznymi lokalami gastronomicznymi.

Co Polacy zazwyczajjedzą w pracy? Czytaj na ten temat więcej

catering
Author: Andrea Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Dobrze skomponowana dieta jest kluczem do zdrowia i wymarzonej figury. Obok dostarczania do organizmu wybranych składników odżywczych, tak samo ważna jest także regularność posiłków. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe magazyny rywalizują między sobą w wyznaczaniu coraz to nowych trendów żywieniowych i receptach na zdrowy styl życia. Badania wykazują, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Często wybierają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często zmieniamy porę posiłków. Złe nawyki żywieniowe oraz niechęć do aktywności fizycznej to prosta droga do niechcianych kilogramów.

Trafny pomysł na własny interes.

kawa z przekąską na stoliku w kawiarni
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
Trafny plan na swój interes to to, co każdemu bez wyjątku daje sposobność zagwarantować faktycznie odnalezienie się na rynku oraz zapewniać rozwój odnośnie kariery oraz płynność pieniężną. Z takiego powodu, gdy ktokolwiek jedynie rozmyśla, jakim sposobem poprowadzić swoją firmę, to ma obowiązek do tematu tego podchodzić wyjątkowo zdroworozsądkowo. Wyłącznie tym sposobem spodziewać się jest możliwość jak najlepszych rezultatów.

Co zwiedzić we Wrocławiu oraz gdzie zjeść smakowity obiad?

kuchnia - wizja
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to śliczne miasto, jakie zachwyca licznymi zabytkami, ładnymi miejscami i atrakcjami turystycznymi. Będąc we Wrocławiu, na pewno wskazane jest mieć ze sobą informator turystyczny, dzięki temu zwiedzanie będzie znacznie prostsze, i także ciekawsze.

Żeliwo - tworzywo niedoceniane w kuchni

stworzone
Author: János Korom Dr.
Source: http://www.flickr.com
Mimo iż żeliwo jako takie znane jest ludzkości od dziesiątek lat, w kuchni jakoś o nim zapomniano. Przez wiele lat próbowały je zastąpić inne stopy. Jednak dziś patelnie teflonowe są coraz mniej popularne, a wraca się do takich garnków, które służyły do gotowania naszym babciom.

Gdzie możemy wypić kawę z wymyślnym obrazkiem na piance z mleka?

smaki
Author: Picturepest
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy w jaki sposób zaparzyć małą czarną. Nie każdy jednak umie zaparzyć ją w taki sposób, że każdy, kto posmakuje kawy, zapamięta jej aromat na długo. Jest nawet szczególny zawód, jaki zapewnia idealne zaparzenie tego napoju.


Zawodem tym jest barista.

Swoją kuchnię wyposaż w profesjonalne naczynia i przyrządy, dzięki czemu gotowanie stanie się jeszcze wygodniejsze

Kuchnia
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio zaopatrzona kuchnia to fundament satysfakcjonującego gotowania, w takiej przestrzeni po prostu miło się przebywa oraz wypełnia codzienne obowiązki. Dziś każdy kucharz ma szansę kupić do swojej kuchni profesjonalne wyposażenie.

Jakie oferty ma dla nas pizza Szczecin?

pizza szczecin
Author: swimboy1
Nieraz będziemy mieli chęć na to, żeby spożyć coś w domu, lecz jednocześnie, aby nasze danie okazało się być przyszykowane przez kogoś innego. Przez to powinno się zastanowić na co będziemy mieli chęć oraz czy to co zamówimy, ma okazać się być nam przywiezione do domu.

Z jakich powodów kawa jest tak popularnym napojem, jakie są podstawowe zasady przy jej paleniu.

kawa
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
Kawa jest razem z herbatą ogromnie popularnym napojem, codziennie są wypijane na całym świecie bardzo duże ilości filiżanek. Serwuje się ją na dużo różnych sposobów, w praktycznie każdym rejonie preferowane są odmienne metody jej parzenia i podawania. Aktualnie na świecie popularne są dwa podstawowe rodzaje kawy, czyli Arabica i Robusta. Obie te odmiany różnią się wyglądem samych ziaren, Arabica posiada ziarna płaskie, nieco podłużne, za to Robusta jest mniejsza i bardziej owalna.

Pages

Subscribe to RSS - serwis gastronomiczny