Gastronomia końca wieku

You are here

catering

Nasze artykuły

Patyczki do szaszłyków - dodatek przydatny w trakcie grillowania. Warto je kupić

Elektryczny grill
Author: First Austria
Source: First Austria
Zbliża się lato, a więc cudowny okres dla miłośników biesiadowania w plenerze – w tym miłośników grillowania. Mało jest ludzi, które nie lubią uczestniczyć w grillowaniu. Nawet jeśli osobiście nie mają do tego smykałki żeby przygotować smaczne, grillowane potrawy, chętnie biorą udział w grillowych imprezach. Nic w tym dziwnego, gdyż połączenie pysznego jedzenia, ze spotkaniem ze znajomymi na łonie natury to świetny sposób na spędzenie każdego wolnego czasu.

Co Polacy zazwyczajjedzą w pracy? Czytaj na ten temat więcej

catering
Author: Andrea Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Dobrze skomponowana dieta jest kluczem do zdrowia i wymarzonej figury. Obok dostarczania do organizmu wybranych składników odżywczych, tak samo ważna jest także regularność posiłków. Często pomijamy to podczas czasu spędzanego w pracy.
Lifestylowe magazyny rywalizują między sobą w wyznaczaniu coraz to nowych trendów żywieniowych i receptach na zdrowy styl życia. Badania wykazują, że Polacy jedzą za dużo, albo za mało. Często wybierają oni po gotowe posiłki, niezdrowe przekąski. Preferujemy wygodę, często zmieniamy porę posiłków. Złe nawyki żywieniowe oraz niechęć do aktywności fizycznej to prosta droga do niechcianych kilogramów.

Przepyszny napój, który podbił serca na europejskim dworze, czyli skąd wzięła się czekolada oraz kiedy odkryto jej ogromny potencjał

czekolada
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Zarówno dzieci jak i dorośli uwielbiają czekoladę. Każdy z nas wybiera inny typ czekoladowych przysmaków, jednakże ich wspólnym składnikiem jest kakao, które obecne jest w kulturze od dawien dawna. O historii czekolady możemy mówić bardzo długo, gdyż sięga ona wiele setek lat wstecz.

Kawiarki

Kawiarki
Source: www.garneczki.pl
Mickiewiczowski poemat Pan Tadeusz w jednej z ksiąg wspomina o kawiarce – osobie wchodzącej w skład służby w dworku szlacheckim, której rolą było przyrządzanie i szczególne serwowanie kawy z dbałością o właściwą oprawę.

Trafny pomysł na własny interes.

kawa z przekąską na stoliku w kawiarni
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
Trafny plan na swój interes to to, co każdemu bez wyjątku daje sposobność zagwarantować faktycznie odnalezienie się na rynku oraz zapewniać rozwój odnośnie kariery oraz płynność pieniężną. Z takiego powodu, gdy ktokolwiek jedynie rozmyśla, jakim sposobem poprowadzić swoją firmę, to ma obowiązek do tematu tego podchodzić wyjątkowo zdroworozsądkowo. Wyłącznie tym sposobem spodziewać się jest możliwość jak najlepszych rezultatów.

Akcesoria do robienia grilla, o czym należy pamiętać oraz po co

Akcesoria do grillowania
Author: Nieustraszony
Ciepłe miesiące to idealny okres na wypoczynek i spotkania w gronie najbliższych a także przyjaciół. To też świetna pora na grillowanie, przyjemna aura sprzyja spotkaniom na zewnątrz, a potrawy z grilla to już tradycja.

Brytfanny świetnie sprawdzają się podczas gotowania

sklepach
Jeżeli pragniemy mieć zapewnienie, że w kuchni przyrządzimy różnorakie dania, które tylko sobie obmyślimy, to koniecznie powinniśmy powiedzieć, jakie urządzenia okażą się być nam w niej potrzebne. Im lepiej okaże się być urządzona tym łatwiej będzie nam wszystko przyszykować.

Jak najlepiej kupować, żeby nie stracić za wiele oszczędności. Jak robić to rozsądnie i w sposób planowy?

Produkty spożywcze
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
W Polsce wiele osób osiąga niezbyt wysokie dochody. To istotnie stąd właśnie tak często jesteśmy zmuszeni żeby oszczędzać. Dla wielu z nas oszczędzanie staje się określonego rodzaju sposobem na funkcjonowanie. Powinniśmy jednocześnie pamiętać, ażeby zawsze zachowywać umiar, ponieważ przesadne oszczędzanie może generować straty.

Które akcesoria powinny odszukać się w naszych kuchniach?

kuchnia
Source: pixabay
Gromadzenie potrzebnych akcesoriów w kuchni może być dość kłopotliwe, ponieważ potrzeby mamy zazwyczaj niemałe. Kuchnia to pomieszczenie, w jakim przebywamy naprawdę nierzadko i spędzamy najczęściej niemało czasu. Winniśmy zatem zadbać o to, aby posiadać różnego rodzaju dodatki oraz narzędzia, dzięki którym tworzenie różnych dań będzie szybkie i proste. Co powinniśmy zakupić?

Pages

Subscribe to RSS - catering