Gastronomia końca wieku

You are here

catering

Nasze artykuły

Jak urządzić kuchnię

Czajnik
Dobierając przedmioty do swojej kuchni trzeba pomyśleć dłużej nie jedynie nad ich funkcjonalnością, lecz także nad odpowiednim wyglądem oraz trwałością. Warto przyjrzeć się mocno wieloletnim markom, które od dziesiątek lat zajmują się wytwarzaniem takiego typu przedmiotów. Ufając najlepszym marką produkującym chociażby garnki można uniknąć wielu nieprzyjemności i problemów z cudownym wyposażeniem swojej kuchni.

Dlaczego ważne jest odpowiednie wyposażenie kuchni? Jakie sprzęty są w niej nieodzowne? Co może nam pomóc?

kokilki
Author: LA PETITE MAISON
Source: LA PETITE MAISON
Właściwie wyposażona kuchnia to estetyczny wygląd, lecz też funkcjonalność. Wszak to miejsce powinno nam dobrze służyć podczas gotowania. Nie powinno być jedynie do podziwiania z dystansu.

O czym należy pamiętać kupując danie w restauracji? Jakie lokale są szczególnie warte uwagi?

restauracja
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, jak ważną funkcję spełnia odpowiednia dieta niosąca za sobą ważne składniki odżywcze. Przyrządzając posiłki w domu jesteśmy w stanie dobrać wszelkie składniki tak, by były one szczególnie przyjazne dla naszego organizmu. Chociaż najczęściej najsmaczniejsze wydają nam się potrawy gotowane w domu, bardzo dużo osób ciągle decyduje się na goszczenie w restauracjach lub korzystanie z cateringu- kiedy możemy mieć pewność, iż kupione posiłki są w stanie spełnić wszystkie standardy?

Patyczki do szaszłyków jako narzędzie do prostego i prędkiego przygotowania dań - poznaj sprawdzone pomysły

szaszłyk
Author: Mikado
Source: www.indexfood.pl
Jak sama nazwa podkreśla patyczki wykorzystywane są głównie do przyrządzania szaszłyków.
Dzisiaj Obecnie szaszłyki są znane z tego, że są proste i prędkie w przygotowaniu, a jedynym limitem w ich kreowaniu są nasze osobiste upodobania i potencjały. Jest możliwość wrzucić na ruszt wszystko co się ma pod ręką.

Dlaczego dyski twarde w Łodzi cieszą się wciąż niesłabnącą sławą?

My Passport Enterprise
Author: Western Digital
Source: Western Digital
W dzisiejszych czasachzapewne większość ludzi na ziemi ma swój własny komputer, na którym nie tylko pracuje, zapisuje, ale także spędza dowolnie swój wolny czas. Notebook w tym momencie nie służy tylko do wielkich zliczeń i roboty, ale też do grania w gry i odwiedzania portali internetowych. Jeśli jednak chcemy korzystać z tego typu urządzenia, potrzebne są nam dyski twarde, na których gromadzone są systemy operacyjne i wszelakie dane i pliki, które chcemy posiadać.

Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z wszelkich usług piekarniczych i słyszałeś o firmie Jedność - powienieneś zaszczepić odrobinę wiedzy na temat tej działalności.

Przekąska
Author: J. Bałachowska
Source: Good Food
W obecnych porach, którakolwiek dziedzina życia zdobywa swoje maximum. Wszystko modernizuje się w bardzo szybkim tempie. Maszyny zastępują pracowników, brakuje rzeczywistych, dawniej cenionych zawodów. Są jeszcze jednak w Polsce miejsca z tradycją, w któryche nie - pieniądz, a miłość do zajmowanej pracy czyni je specyficznym i zdobywającym poparcie.

Nietuzinkowe wypieki na urodzinach malucha

Tort weselny, tort ślubny
Author: bjearwicke
Source: http://sxc.hu
Torty są jedną z najważniejszych atrakcji każdych urodzin. To ten wypiek staje się głównym i oczekiwanym daniem przyjęć. Doskonałe torty dla dzieci to artystyczne, personalizowane wypieki. Cukiernicy wytwarzają je używając masy cukrowej, lukru i wielu posypek, za pomocą których torty na zamówienie stają się zapierającymi dech w piersiach dziełami sztuki i podbijają serca małych odbiorców.

Czym zwieńczyć przyjęcie z wyjątkowej okazji? Jakiego rodzaju słodkości będą tutaj idealnie?

impreza dla dzieci
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Często przygotowując przyjęcie w związku z wyjątkową okazją, szukamy doskonałego zwieńczenia wieczoru. Coś, co okaże się jakby wisienką na torcie. To w tym powiedzeniu może znajdować się podpowiedź, gdyż to tort może być bardzo dobrym dodatkiem do przyjęcia. Na jakiego rodzaju przyjęcie będzie w sam raz?

Jakie w smaku są torty z Naszego miejsca zamieszkania?

tort
Source: pixabay.com
Najwyższy poziom cukiernictwa, jaki utrzymywany jest od lat w naszym kraju, doczekał się mnogich słów uznania ze strony doświadczonych ekspertów. Ciasta i ciastka różnego rodzaju dopracowywane są z wyjątkową pasją, wyglądają oraz smakują znakomicie. To perfekcyjny rezultat właściwego doboru składników, co świetnie ze sobą współgrają. Przepyszny tort może zostać także zamówiony na dany dzień, natomiast przygotowuje go się ze szczególną starannością.

Pages

Subscribe to RSS - catering