Gastronomia końca wieku

You are here

garnki

Nasze artykuły

Nowoczesna kuchnia i innowacyjna patelnia

Jedzenie
Author: Wheeler Cowperthwaite
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ludzie wybierają do kuchni płyty indukcyjne, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w związku z tym trzeba wymienić wszystkie swoje garnki na takie, które da się postawić na płycie i które dadzą możliwość ugotowania ulubionych posiłków.

Akcesoria kuchenne – na czym zdecydowanie nie można dzisiaj oszczędzać i które artykuły mają podstawowe znaczenie?

noże
Author: Güde
Source: Güde
Kuchnie w nowoczesnych polskich mieszkaniach z reguły są połączone z salonem oraz dość niewielkie, dlatego wskazane jest zachować umiar w kompletowaniu kuchennego wyposażenia. Szybko bowiem można zagracić takie pomieszczenie. Jakie akcesoria do kuchni mają zatem podstawowe znaczenie? Na czym nie można oszczędzać? Rzecz jasna, na nożach.

Wyposażenie dla kuchni - które produkty przede wszystkim muszą się znaleźć w tym pomieszczeniu, by gotowanie było łatwiejsze?

czarno-biała kuchnia
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Gotowanie jest często kojarzone z kłopotliwym obowiązkiem. Tymczasem, samodzielne wykonywanie posiłków może być faktycznie proste, o ile w kuchni posiada się potrzebne wyposażenie.

Które akcesoria powinny odszukać się w naszych kuchniach?

kuchnia
Source: pixabay
Gromadzenie potrzebnych dodatków w kuchni może być dosyć problematyczne, gdyż zapotrzebowanie mamy zwykle niemałe. Kuchnia to pomieszczenie, w jakim przebywamy rzeczywiście często i spędzamy na ogół niemało czasu. Warto więc zadbać o to, aby posiadać różnego typu akcesoria oraz urządzenia, dzięki którym robienie posiłków będzie szybkie i proste. Co warto kupić?

Czy obecnie panie domu gotują świąteczne posiłki w ten sam sposób jak ich babcie?

ciabatta - przygotowanie ciasta
Author: Rebecca Siegel
Source: http://www.flickr.com
Współczesna kuchnia szykownej gospodyni zaczyna coraz bardziej przypominać biologiczne laboratorium. A to za sprawą mnogich przyborów kuchennych, które w jaskrawych kolorach i designerskich formach wyglądają niczym laboratoryjne sprzęty. Weźmy pod uwagę chociażby takie pojemniki na ocet. Bywają one wyprodukowane nierzadko z różnokolorowego szkła albo z tworzywa sztucznego.Tego typu przykładów można byłoby mnożyć na pęczki, ale jeden fakt pozostaje niekwestionowany - gospodyni inaczej przygotowuje świąteczną kolację niż jej babcia, a nawet mama. To bardzo interesujące zagadnienie przedstawimy na przykładzie noworocznych wypieków.

Jakiego rodzaju garnków użyć, aby przyrządzić oryginalny, a jednocześnie zdrowy posiłek na biwak

garnki
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com
Chwile wytchnienia należą się każdej rodzinie. A wspomnianych momentów jest w ciągu roku nawet całkiem sporo. Są nimi święta bożonarodzeniowe oraz inne dni wolne od pracy bądź szkoły. Jednakże zawsze najwięcej pozytywnych wzruszeń wzbudza uwielbiana przez wszystkich majówka. Jeśli tylko pogoda będzie słoneczna, to wyjazd poza miasto będzie naprawdę udany. Abyśmy jednak mogli długo i z zadowoleniem wspominać razem spędzone momenty, wpierw musimy wszystko świetnie przemyśleć. A już z pewnością trzeba zabrać ze sobą posiłek - w trakcie marszu przez las maluchy zgłodnieją znacznie szybciej niźli przypuszczają ich rodziciele.
Subscribe to RSS - garnki