Gastronomia końca wieku

You are here

Nowoczesna kuchnia i innowacyjna patelnia

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/vin-de-siecle.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

W obecnych czasach ludzie wybierają do kuchni płyty indukcyjne, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w związku z tym muszą mienić wszystkie swoje garnki na takie, które będzie można ustawić na płycie i które dadzą możliwość ugotowania smacznych posiłków.


Cóż normalne garnki się nie sprawdzają. Tak samo jest z patelniami, trzeba kupić patelnie indukcyjne. Patelnie te są naprawdę bardzo dobre. Chociaż początkowo może być nam ciężko przyzwyczaić się do gotowania na płycie indukcyjnej, to rzeczywiście po krótkim czasie będziemy
Author: LISgirl
Source: http://www.flickr.com
myśleć w jaki sposób mogliśmy funkcjonować, kiedy posiadaliśmy normalną kuchenkę. Poza tym, co ważne płyta indukcyjna nie osmoli dna garnka, tak jak zdarzało się to przy płomieniu ze standardowej kuchenki. Oczywiście znajdą się takie osoby, które stwierdzą, że nie będą kupować innych garnków, czy patelni do płyty indukcyjnej. Po krótkim czasie te osoby będą zmuszone nie tylko do wymiany garów ale również samej płyty.

Patelnia na miarę współczesnego świata

Jeśli chcesz by każda potrawa zrobiona na patelni wyszła Ci doskonale to powinieneś kupić patelnie teflonowe - np.

Zaintrygowały Cię informacje (https://primafoodcatering.pl/strefa-dostaw/poznan/) zaprezentowane w tym wpisie? Szalenie przyjemnie zatem będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

. To najlepsze rozwiązanie dla każdego bez względu na to, jaki typ kuchenki jest używany. Patelnie teflonowe są tak stworzone, że nie przywiera do nich jedzenie. To rzeczywiście idealna opcja zwłaszcza dla tych osób, które z gotowaniem nie są za pan brat. Wato, więc ułatwić sobie prace odpowiednim sprzętem, a takim na pewno są tego rodzaju patelnie. Trzeba jednak pamiętać, żeby właściwie dbać o tego rodzaju patelnie. Raczej nie służy im mycie w zmywarce i w czasie gotowania również należy mieć na uwadze parę rzeczy. Najważniejsze jest jednak to żeby używać do smażenia na patelni teflonowej łyżek z drewna.

Ogólnie rzecz biorąc, mieszać wszystko tak, by nie zniszczyć warstwy teflonu. Pewnie, że można używać zwykłych sztućców, ale z uwagą, bo jak porysujemy teflon, to owszem można z niej nadal korzystać, ale nie ma już ona swoich możliwości. Np. na takiej patelni można nie używać tłuszczu, bywa, że wystarczy kilka kropel oliwy, a jeśli doprowadzimy do uszkodzenia teflonu, to z patelni będzie można korzystać tak jak z wszystkich patelni. A przecież dobrze wiemy, że patelnie teflonowe są droższe, więc warto używać ich właściwie. Każda osoba, która miała okazję smażyć na zwyczajnej patelni i ta która miała również okazję przygotować jedzenie ( restauracja napachanie ) na patelni teflonowej dobrze wie, że różnica jest bardzo duża. Z tego powodu jeśli dziś mamy zamiar kupić gdzieś patelnię, to trudno jest wyszukać patelnię bez teflonu.