Gastronomia końca wieku

You are here

Jakie kursy warto zrobić? O ambicji nieukierunkowanej słów parę

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/vin-de-siecle.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

O rozwoju osobistym trąbią wszyscy tak bardzo, iż coraz więcej osób ma chrapkę na podniesienie własnych kompetencji.


Jest to wspaniały trend, jaki pozwala nam na wewnętrzny rozwój jak też – co równie ważne – stabilizację .
Matka z dzieckiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Nie ukrywajmy, iż jest to w szczególności istotne dla dam, które mają tutaj troszkę gorszą sytuację aniżeli mężczyźni. Które kursy należałoby zrobić, aby być zabezpieczoną finansowo, czynną kobietą, niezależnie od wieku? Przede wszystkim pośród naszych rodziców, dziadków, lecz też części „młodszego pokolenia” pokutuje przekonanie, iż jedynie po stronie pracodawcy leży rozwijanie kompetencji zatrudnionego. W związku z tym, niektórzy mają „godziwych chlebodawców” (duże firmy), jakie inwestują w własnych pracowników, pozostali jednakże mają tych gorszych, pozostają na straconej pozycji i ich wspinaczka na drabinę kariery jest liczona jedynie stażem – po paru latach na jednym stanowisku mamy względnie szansę na nowe jak też dodatkowe paręset złotych w portfelu. Nawet gdy pracujesz na etacie, nie znaczy to, że nie możesz w siebie zainwestować – nawet jeśli chlebodawca nie doceni Twoich podniesionych kompetencji podwyżką (bądź będzie chciał je wyzyskać), łatwiej Ci będzie zmienić pracę na bardziej wartościową.


Które kursy wskazane jest zrobić pracując na etacie? Na pewno takie, jakie poszerzają Twe kompetencje dla przykładu kursy dla fizjoterapeutów, ale także wzmacniające miękkie cechy, a także naukę języków .
Studia nie zapewniają nam zatrudnienia, rynek zmienia się zanadto prędko, ażeby 5-letni program kształcenia mógł sprostać temu wyzwaniu. Należy zatem bez ustanku się dokształcać.