Gastronomia końca wieku

You are here

czas

Nasze artykuły

Pieniądze na chwilę

Author: AMagill
Kryzys straszy w UE od dłuższego czasu. Niektóre kraje nawet są na granicy plajty. Wielu ludzi nie ma pracy. Istnieje szansa, że niedługo i do naszego kraju przyjdzie złowrogi cień recesji. W takich sytuacjach banki niezwykle rzadko udzielają klientom kredytów, pragnąc posiadać jak najwięcej kapitału przy sobie. Oprócz tego przedsiębiorstwa finansowe mniej ufają w szanse spłacania ludności.

Parę wskazówek na temat możliwości wyboru sali na zorganizowanie szkolenia lub konferencji.

klientów
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Sale konferencyjne dostępne będą w wielu rozmaitych miejscach. W większych miejscowościach wręcz powstają całe centra, w których można wynająć sale mające różną wielkość i wyposażenie. Miejsca takie mają kilka istotnych zalet, ale też pewne wady, tak samo zresztą jak sale które się znajdują przy hotelach.

Jak prowadzić firmę w Niemczech?

umowa
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Podatki, wysokie składki ZUS, notoryczne borykanie się z patologiami urzędniczymi. Wszystko to sprawia, iż przedsiębiorczy rodacy czują się odstraszani od zakładania prywatnych przedsiębiorstw.

Po czym zidentyfikować dobrą restaurację?

Wesele
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jedziemy w Polskę. Powracamy z wczasów, wybieramy się na wczasy, podróż jest długa, ponieważ drogi u nas nie najlepsze, robimy się zatem głodni. Gdzie się zatrzymać, aby odprężyć się, dobrze zjeść, nie popsuć sobie humoru oraz nie spędzić kolejnych godzin na poszukiwaniu aptek?

Jak ułatwić sobie zrobienie deklaracji podatkowej? Czy można rozliczyć się przy pomocy komputera? Co w ten sposób zyskamy?

zajęcie
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Są takie rzeczy, jakich nie sposób uniknąć. Zalicza się do takich zadań na przykład rozliczenie się z fiskusem. Zapewne nie ma osoby, jaka uwielbia to robić, natomiast możemy sobie takie zadanie chociaż w jakiś sposób ułatwić.


Dzisiaj wyliczenie podatku jest bardziej łatwe aniżeli jeszcze parę lat temu.

Co jest potrzebne podczas sezonu grillowego?

kuchnia - malunek
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W okresie letnim jedną z najciekawszych przyjemności jest grillowanie, przeważnie w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych. Jest to rodzaj relaksu, który wprowadza swobodną i radosną atmosferę. Jednak niezły grill powinien być jak należy przygotowany. Co więc jest konieczne każdemu miłośnikowi tej letniej przyjemności?

Kupujemy mieszkanie i co potem? Zobacz, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

public relations konferencja
Author: Burson-Marsteller
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj zakup nowego mieszkania lub domu wiąże się z ogromną ilością decyzji, które trzeba podejmować niemal każdego dnia przed wprowadzeniem się, a zwykle jeszcze długie dni po.

Posiłki na mieście - jak znaleźć odpowiednie miejsce?

tesco
Teraz niezwykle popularne stały się różnego rodzaju miejsca proponujące posiłki, jakie możemy szybko i ze smakiem zamówić poza domem. Do wyboru mamy naturalnie mnóstwo możliwości i niektóre z nich znane są z prostych dań, inne proponują szybką obsługę, a niektóre gwarantują wykwintne dania z różnych miejsc na świecie.

W niejednym biznesie wolni strzelcy potrzebują swoistej promocji, którą są w stanie uzyskać na przykład dzięki wizytówkom

wizytówka informatyk
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto w jakimś momencie swojej kariery, zdecydował się na to, by zaistnieć w branży jako freelancer, musi mieć na uwadze to, że będzie zobligowany się w jakiś sposób rozreklamować.

Pages

Subscribe to RSS - czas