Gastronomia końca wieku

You are here

konferencja

Nasze artykuły

Jak profesjonalnie zorganizować konferencję lub szkolenie

konferencja
Author: Jeremy Keith
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zorganizować konferencję lub szkolenie, mamy przed sobą wiele przygotowań, które należy rozpocząć kilka miesięcy naprzód, zależnie od wagi wydarzenia. Podstawą działań jest określenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne ważne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzito: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja konferencji lub szkolenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będziepodzielony na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się program, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.

Parę wskazówek na temat możliwości wyboru sali na zorganizowanie szkolenia lub konferencji.

klientów
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Sale konferencyjne dostępne będą w wielu rozmaitych miejscach. W większych miejscowościach wręcz powstają całe centra, w których można wynająć sale mające różną wielkość i wyposażenie. Miejsca takie mają kilka istotnych zalet, ale też pewne wady, tak samo zresztą jak sale które się znajdują przy hotelach.

Z jakiego powodu niektórzy obywatele w przeciętnym wieku chętnie uczęszczają na specjalne przeszkolenia?

notowania
Author: Riccardo Palazzani
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, że nawet niektórzy ludzie będący w średnim wieku bardzo entuzjastycznie powiększają swoją wiedzę? A w jakim miejscu i z jakiego powodu to w ogóle czynią? Otóż okazując się być personą na tak zwanym etacie jest bardzo korzystne, aby być na bieżąco z najbardziej aktualnymi wiadomościami z dziedziny, w jakiej oni działają.
Subscribe to RSS - konferencja