Gastronomia końca wieku

You are here

szkolenie

Nasze artykuły

Jak profesjonalnie zorganizować konferencję lub szkolenie

konferencja
Author: Jeremy Keith
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zorganizować konferencję lub szkolenie, mamy przed sobą wiele przygotowań, które należy rozpocząć kilka miesięcy naprzód, zależnie od wagi wydarzenia. Podstawą działań jest określenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne ważne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzito: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja konferencji lub szkolenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będziepodzielony na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się program, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.

O tym czemu warto się dokształcać. Jakie to profity daje i jak wpływa na zdolności indywidualne, lecz również na korzyści dla firmy

szkolenie firmowe
Author: Open Knowledge Foundation
Source: http://www.flickr.com
Obecne czasy są niesamowicie zmienne, wszystko przeobraża się w zastraszającym tempie, aż ciężko to w jakiś sposób okiełznać. W taki sposób całkiem uzasadnione jest twierdzenie, że warto się szkolić, aby za tym wszystkim nadążyć. Z jednej bowiem strony mamy te przeobrażenia, z drugiej wciąż bardziej wymagających prawodawców. Żeby to pogodzić i się odnaleźć w rzeczywistości konieczne jest, aby uczyć się na bieżąco, pamiętając o odkrywaniu najnowszych trendów w danej dziedzinie. Z pewnością każdy pracodawca chciałby mieć w swoich szeregach pracowników, jacy odznaczają się zdobywania nowej wiedzy, jak również dostosowania swoich działań do zmian, jakie zachodzą na rynku.
Subscribe to RSS - szkolenie