Gastronomia końca wieku

You are here

zakupy

Nasze artykuły

Po jakim kursie możesz sprzedać dolary? Dowiedz się, co zrobić, by być na bieżąco

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
W okresie PRL-u trudno było zdobyć obcą walutę. Jeszcze trudniej było ją wydawać (bo i w jakich sklepach?). Nawet, gdy przyszedł kapitalizm nie od razu można było bez problemów wymienić pieniądze z innych państw na złotówki. Wymiany robiło się często po przeróżnych kursach i na… ulicy. Dzisiaj wszystko wygląda inaczej. W tej chwili w zagranicznych walutach można dostawać wynagrodzenie (i to zarówno poza granicami Polski, jak i u nas).

Jak najlepiej kupować, żeby nie stracić za wiele oszczędności. Jak robić to rozsądnie i w sposób planowy?

Produkty spożywcze
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
W Polsce wiele osób ma niewystarczające dochody. To właśnie dlatego tak często jesteśmy zmuszeni do oszczędzania. Dla wielu z nas oszczędzanie jest swego rodzaju sposobem na życie. Powinniśmy jednocześnie pamiętać, by zawsze zachowywać umiar, bo przesadne oszczędzanie może generować straty.

PIT online – doskonały sposób na błyskawiczne i bezproblemowe rozliczenie z rocznych dochodów

rozliczenie online
Author: Eleleleven
Source: http://www.flickr.com
Na przestrzeni wieków widać jak społeczeństwa ewoluowały. W ich życiu i funkcjonowaniu zmieniło się bardzo dużo. Jednostki zawdzięczają to w szczególności rozwojowi technologicznemu, dzięki któremu tworzy się stale bardzo dużo nowych maszyn, które w wyraźny sposób ułatwiają oraz uefektywniają ich działania i pracę.

Przeglądamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Author: nickname
Source: nickname
Pożyczanie od przyjaciół czasami nie bywa tak dobrym pomysłem jak odpowiedni kredyt. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważnych wyborów co do nabycia mieszkania pochłania w nowym tysiącleciu ważny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Czasami zaleca się unikanie kłopotów związanych bardzo z taką zagadnieniem i wzięcie niezbyt dużego, jednak opłacalnego kredytu. Jak jednak go dobrać i dopasować do własnych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić znaczne zakupy?
Subscribe to RSS - zakupy