Gastronomia końca wieku

You are here

napar

Nasze artykuły

Herbata - niesamowity dar matki natury

herbata
Source: pixabay.com
Herbata jest znana i lubiana od wielu stuleci ze względu na swój charakterystyczny smak lecz także ze względu na swoje właściwości zdrowotne. Co roku na całym świecie spożywane są miliony filiżanek naparu z rośliny camellia sinensis. Co ciekawe pomimo olbrzymiej różnorodności rodzajów herbaty, to znakomita większość z nich pochodzi z tej samej rośliny. Funkcjonujemy w czasach, w jakich nawet wyjątkowo egzotyczne produkty jesteśmy w stanie nabyć w każdym supermarkecie.

To co pijasz jest istotne, więc wybierz kawę albo herbatę z wysokiej półki, z pewnością smakuje wyśmienicie.

ziarna kaway i filiżanka
Polacy to wielcy miłośnicy kawy, napój ten bywa spożywany do posiłków, jak też dla czystej przyjemności oraz relaksu. Spożywa się w równym stopniu kawę parzoną, jak również rozpuszczalną. W każdym przypadku powinno się kupować wysokiej jakości artykuły, których nierzadko brakuje w tradycyjnych sklepikach spożywczych. Pomyślnie można je kupić w innych punktach handlowych.

Biała herbata – doskonała dla ludzi dbających o swoje zdrowie

herbata
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób nie może wyobrazić sobie dnia bez kubka dobrej herbaty. To swego rodzaju ceremoniał, który towarzyszy nam po przyjściu do pracy bądź po powrocie do domu, kiedy wreszcie można usiąść w swoim fotelu oraz oddać się przyjemnemu odpoczynkowi. Zwykłą czarną herbatę dobrze jest zastąpić białą herbatą, jaka ma wiele właściwości zdrowotnych oraz jeśli zaczniesz ją pić, szybko dostrzeżesz sprzyjające efekty. Jakie?
Subscribe to RSS - napar