Gastronomia końca wieku

You are here

napoje

Nasze artykuły

Kawa oraz herbata – dlaczego te napoje charakteryzują się współcześnie tak dużym zainteresowaniem?

herbata ziołowa
Source: pixabay.com
Kawa i herbata to kategorycznie dwa najbardziej popularne w Polsce napoje. Nie ma chyba osoby, która nie próbowałaby ich smaku i nie posiadała własnego ulubieńca w tej kategorii. Na rynku dostępne są różne rodzaje kaw i herbat, toteż każdy ma możliwość odnalezienia odpowiedniego dla siebie artykułu. Które herbaty są rzeczywiście rozpoznawalne? Zazwyczaj, zielona herbata, znana ze swoich zdrowotnych właściwości.

Znaczny wybór wśród doskonale przygotowanego asortymentu kaw

kawa
Source: pixabay
Życie nie trwa na tyle długo, żeby pić niedobrą kawę – takie oraz podobne zdania można nierzadko usłyszeć. Nie sposób się z tym nie zgodzić, gdyż to absolutna prawda. W szczególności smakosze tego trunku mają bardziej wyczulone zmysły i od razu, to znaczy już po pierwszym łyku, są w stanie wskazać tę najdoskonalszej jakości kawę. Wybór nie jest mały, jednak to dla nich ogromna radość.

Racjonalne odżywianie - czy rzeczywiście jest dostępne dla wszystkich?

Sad pełen owoców
Author: Ctd 2005
Obecnie coraz intensywniej zwracamy uwagę na to, co spożywamy. Jesteśmy niemalże atakowani z każdej strony chemicznymi składami produktów, a przecież nikt nie chce tworzyć ze swojego żołądka śmietnika. Na szczęście wiele osób zdało sobie sprawę, że zdrowe odżywianie sprawia, że poprawia się nie tylko nasza sylwetka, lecz również nastrój i zdrowie.

Troszkę słów wokół kawy Carraro

papier
Author: The Centre
Source: http://www.flickr.com
Kawa to najbardziej znany napój na calutkim świecie – stawiana tuż przy herbatach. Każdego Dnia miliony ludzi na świecie piją ją w trakcie rytuałów porannych, do obiadu, na mieście, a nawet w pracy, bądź w godzinach wieczornych.
Subscribe to RSS - napoje