Gastronomia końca wieku

You are here

pieniądze

Nasze artykuły

Payroll

finanse, rachunki
Jeśli mowa o pieniądzach to doskonale wiemy, że rządzą one światem. Nie jest prosto funkcjonować bez odpowiednich środków, a i ze zbyt dużą ilością mamony również nie jest prosto. Większość osób zauważy plusy i minusy w każdej sytuacji. Ale prawdą jest, że lepiej mieć kasę niż jej nie mieć.

Po jakim kursie możesz sprzedać dolary? Dowiedz się, co zrobić, by być na bieżąco

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
W okresie Polskiej Republiki Ludowej ciężko było zdobyć zagraniczną walutę. Jeszcze ciężej było ją upłynnić (bo i w jakich sklepach?). Nawet, kiedy nadszedł kapitalizm nie natychmiast można było łatwo zamienić waluty z innych krajów na polskie pieniądze. Wymian dokonywało się często po najróżniejszych kursach i na… ulicy. Obecnie wszystko wygląda inaczej. W tej chwili w zagranicznych walutach można zarabiać (i to zarówno poza granicą Polski, jak i u nas).

Czy zaznaczymy jak liczyć urlop wypoczynkowy?

dokumenty
Author: Lyn Lomasi
Source: http://www.flickr.com
Wzór na różnorakie umowy wyszukamy w internecie

Nie ma znaczenia czy posiadamy własną firmę, czy dla kogoś jesteśmy zatrudnieni. Zawsze powinniśmy wiedzieć jak obliczać różne wielkości powiązane z naszymi zarobkami, a również jak wypisywać umowy, tak aby mieć świadomość, że żadna ze stron nie będzie pokrzywdzona. Przez to także wszelkich danych należy szukać we właściwych źródłach.

Dotacje z UE, depozyty i konto oszczędnościowe - różnorodne sposoby zarobienia i pewnego odłożenia swoich oszczędności.

Dotacje z UE
Author: greensefa
Source: http://www.flickr.com
Niemalże każdy człowiek zastanawia się jak zarobić pieniądze bądź jak je zaoszczędzić. Aktualnie sposobności jest bardzo dużo. Rynek usług finansowych ma bardzo dużo ofert i inicjatyw dotyczących oszczędności. Wystarczy tylko dobrze się zastanowić co właściwie chciałoby się uczynić z dodatkowymi pieniędzmi.

Nie mamy co liczyć na kredyt w banku? Jakie istnieją inne metody na to, aby pożyczyć pieniądze?

gotówka
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Są tego typu sytuacje, kiedy jest cała masa wydatków. Tak na pewno we wrześniu mają rodzice, bo ich pociechy idą do szkoły, w okresach wakacyjnych, bo chcemy pojechać na wspaniałe wakacje czy w grudniu, kiedy nadchodzą święta. Czy dobrze jest skorzystać z szybkich kredytów? Eksperci są zdania, iż to jeden z najtańszych sposobów na otrzymanie gotówki od zaraz, szczególnie, iż pożyczki na oświadczenie bez bik są coraz bardziej bezpieczne.

Pożyczka netcredit dopomaga wypełnić marzenia

Gotówka
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy zapisane jakieś wydatki, to przeważnie już wcześniej próbujemy uzbierać niezbędną kwotę, tak by wiedzieć, że wszystko mamy przygotowane i nic nas nie zadziwi. Ale co z momentami, jeśli jakiś zakup zjawia się zupełnie nieplanowanie, bo popsuła nam się pralka, trzeba naprawić samochód, który podlegał awarii?

Co to jest lokata Idea Bank, jakie ma odsetki i dla kogo jest ona stworzona?

sprzątanie
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com
Czy też pragnęłabyś, żeby to bank stał się Twym dłużnikiem? Czy pamiętasz, iż to Ty mogłabyś pożyczyć pieniądze domowi bankowemu, jaki po uprzednio ustalonym czasie będzie zmuszony przekazać Ci oszczędności wspólnie z odsetkami? To nie tylko prawdopodobne, lecz ogólnie praktykowane już od wielu wiosen.

Czemu warto zainwestować we właściwy pokrowiec na komórkę

efekt sitodruku
Author: Women's Studio Workshop
Source: http://www.flickr.com
Śmiało da się powiedzieć, że większość z nas nie wyobraża egzystencji bez komórki. Ogromny postęp technologii sprawił, iż dzisiaj telefony magazynują tyle danych, co kiedyś komputery.
Subscribe to RSS - pieniądze