Gastronomia końca wieku

You are here

pieniądze

Nasze artykuły

Po jakim kursie możesz sprzedać dolary? Dowiedz się, co zrobić, by być na bieżąco

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
W okresie PRL-u trudno było dostać obcą walutę. Jeszcze trudniej było ją upłynnić (bo i w jakich sklepach?). Nawet, gdy wystartował kapitalizm nie od razu można było bez problemów zamienić waluty z innych państw na polskie pieniądze. Wymiany robiło się częstokroć po najróżniejszych kursach i na… ulicy. Dzisiaj wszystko wygląda inaczej. Teraz w obcych walutach można dostawać wynagrodzenie (i to zarówno poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, jak i u nas).

Dotacje z UE, depozyty i konto oszczędnościowe - różnorodne sposoby zarobienia i pewnego odłożenia swoich oszczędności.

Dotacje z UE
Author: greensefa
Source: http://www.flickr.com
Niemalże każdy obywatel rozważa jak zarobić pieniądze lub jak je zaoszczędzić. Obecnie sposobności jest bardzo dużo. Rynek usług finansowych posiada sporo ofert i inicjatyw odnoszących się do oszczędności. Wystarczy jedynie konkretnie się zastanowić co zasadniczo chciałoby się uczynić z dodatkowymi pieniędzmi.

Payroll

finanse, rachunki
Jeśli chodzi o pieniądze to doskonale wiemy, że rządzą one światem. Nie jest łatwo żyć bez dostatecznych środków, a i ze zbyt dużą ilością mamony również nie jest prosto. Większość osób widzi wady i zalety w każdej sytuacji. Jednak faktem jest, że lepiej mieć pieniądze niż ich nie mieć.

Pożyczka netcredit dopomaga wypełnić marzenia

Gotówka
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy zapisane jakieś wydatki, to przeważnie już wcześniej staramy się odłożyć niezbędną ilość, tak żeby powiedzieć, że wszystko mamy przyszykowane oraz nic nas nie zadziwi. Ale co z momentami, jeśli jakiś zakup zjawia się zupełnie nieplanowanie, bo zepsuła nam się pralka, warto zreperować samochód, który podlegał awarii?

Czy zaznaczymy jak liczyć urlop wypoczynkowy?

dokumenty
Author: Lyn Lomasi
Source: http://www.flickr.com
Wzór na różnorakie umowy wyszukamy w internecie

Nie ma znaczenia czy posiadamy własną firmę, czy dla kogoś jesteśmy zatrudnieni. Zawsze powinniśmy wiedzieć jak obliczać różne wielkości powiązane z naszymi zarobkami, a również jak wypisywać umowy, tak aby mieć świadomość, że żadna ze stron nie będzie pokrzywdzona. Przez to także wszelkich danych należy szukać we właściwych źródłach.

Nie mamy co liczyć na kredyt w banku? Jakie istnieją inne metody na to, aby pożyczyć pieniądze?

gotówka
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Są tego typu sytuacje, kiedy jest cała masa wydatków. Tak na pewno we wrześniu mają rodzice, bo ich pociechy idą do szkoły, w okresach wakacyjnych, bo chcemy pojechać na wspaniałe wakacje czy w grudniu, kiedy nadchodzą święta. Czy dobrze jest skorzystać z szybkich kredytów? Eksperci są zdania, iż to jeden z najtańszych sposobów na otrzymanie gotówki od zaraz, szczególnie, iż pożyczki na oświadczenie bez bik są coraz bardziej bezpieczne.

Co to jest lokata Idea Bank, jakie ma odsetki i dla kogo jest ona stworzona?

sprzątanie
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com
Czy też pragnęłabyś, żeby to bank stał się Twym dłużnikiem? Czy pamiętasz, iż to Ty mogłabyś pożyczyć pieniądze domowi bankowemu, jaki po uprzednio ustalonym czasie będzie zmuszony przekazać Ci oszczędności wspólnie z odsetkami? To nie tylko prawdopodobne, lecz ogólnie praktykowane już od wielu wiosen.

Czemu warto zainwestować we właściwy pokrowiec na komórkę

efekt sitodruku
Author: Women's Studio Workshop
Source: http://www.flickr.com
Śmiało da się powiedzieć, że większość z nas nie wyobraża egzystencji bez komórki. Ogromny postęp technologii sprawił, iż dzisiaj telefony magazynują tyle danych, co kiedyś komputery.
Subscribe to RSS - pieniądze