Gastronomia końca wieku

You are here

pieniądze

Nasze artykuły

Payroll

finanse, rachunki
Jeżeli chodzi o pieniądze to doskonale wiemy, że na nich świat stoi. Nie jest łatwo żyć bez odpowiednich środków, a i z nadmiarem również nie jest łatwo. Każdy zauważy wady i zalety w każdej sytuacji. Jednak prawdą jest, że lepiej mieć pieniądze niż ich nie mieć.

Pożyczka netcredit dopomaga wypełnić marzenia

Gotówka
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy zaplanowane jakieś wydatki, to nierzadko już prędzej próbujemy odłożyć niezbędną kwotę, tak żeby powiedzieć, że wszystko mamy przygotowane i nic nas nie zadziwi. Ale co z sytuacjami, kiedy jakiś zakup zjawia się zupełnie niespodziewanie, ponieważ popsuła nam się pralka, należy naprawić samochód, który uległ awarii?

Po jakim kursie możesz sprzedać dolary? Dowiedz się, co zrobić, by być na bieżąco

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
W latach Polskiej Republiki Ludowej ciężko było dostać zagraniczną walutę. Jeszcze trudniej było ją wydawać (bo i gdzie?). Nawet, kiedy przyszedł kapitalizm nie od razu można było bez problemów wymienić waluty z innych państw na złotówki. Wymian dokonywało się często po przeróżnych kursach i na… ulicy. Teraz wszystko się zmieniło. Obecnie w zagranicznych walutach można dostawać wynagrodzenie (i to zarówno poza granicami Polski, jak i w samym kraju).

Co to jest lokata Idea Bank, jakie ma odsetki i dla kogo jest ona stworzona?

sprzątanie
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com
Czy chciałabyś, żeby to bank został Twym dłużnikiem? Czy pamiętasz, iż to Ty możesz pożyczyć pieniądze domowi bankowemu, jaki po uprzednio ustalonym czasie będzie musiał oddać Ci oszczędności razem z odsetkami? To nie tylko możliwe, lecz ogólnie praktykowane już od wielu lat.

Dotacje z UE, depozyty i konto oszczędnościowe - różnorodne sposoby zarobienia i pewnego odłożenia swoich oszczędności.

Dotacje z UE
Author: greensefa
Source: http://www.flickr.com
Niemal każdy obywatel myśli jak zarobić pieniądze albo jak je zaoszczędzić. Obecnie możliwości jest bardzo dużo. Rynek usług finansowych ma sporo ofert i sugestii odnoszących się do oszczędności. Wystarczy jedynie dobrze się zastanowić co właściwie chciałoby się uczynić z dodatkowymi pieniędzmi.

Czemu warto zainwestować we właściwy pokrowiec na komórkę

efekt sitodruku
Author: Women's Studio Workshop
Source: http://www.flickr.com
Śmiało da się stwierdzić, że większość ludzi nie potrafi sobie wyobrazić egzystencji bez telefonu komórkowego. Ogromny postęp technologii sprawił, że dziś komórki przechowują tyle danych, co kiedyś komputery.
Subscribe to RSS - pieniądze