Gastronomia końca wieku

You are here

Co to jest lokata Idea Bank, jakie ma odsetki i dla kogo jest ona stworzona?

Nasze artykuły

Czy chciałabyś, żeby to bank został Twoim dłużnikiem? Czy wiesz, że to Ty możesz pożyczyć pieniądze bankowi, jaki po uprzednio ustalonym okresie będzie musiał przekazać Tobie pieniądze wspólnie z odsetkami? To nie tylko możliwe, lecz powszechnie praktykowane już od wielu lat.


I to na calutkim świecie. Jak to możliwe?
sprzątanie
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com


W niezwykle łatwy wariant. Taka postać pożyczki, w jakiej to Klient banku pożycza mu pieniądze - rezerwy24.pl/ - to zwykła lokata Idea Bank. Tak, to między innymi w taki sposób instytucje finansowe uzyskują fundusze, które potem stosują do np. dawania pożyczek. Pieniądz robi pieniądze. Tego typu lokata Idea Bank jest zazwyczaj oprocentowana od ok. dwóch do czterech procent w skali roku, w czasie gdy zdobyte w ten wariant pieniądze bank pożycza komuś na np. 10 procent. To jest biznes, tu nie ma niczego osobistego. Wszelki chce zarabiać. Banki także. Pomyśl o pieniądzach nie jako o walorach pieniężnych, czymś za co można by kupić kawę czy też samochód, a jako o zwykłym towarze, jaki można kupić oraz spieniężyć. Taki inny sposób myślenia o banknocie zezwala instytucjom finansowym na ich działanie. Pomyśl o czymś takim jak lokata Idea Bank i bądź kredytodawcą instytucji finansowej.


Z takowym doświadczeniem będziesz mogła wypożyczyć pieniądze (http://rezerwy24.pl/typowe_bledy_i_naduzycia) któremuś znajomemu i wyjaśnić mu, iż w podobny wariant funkcjonuje właściwa lokata Idea Bank. Wszakże jak ona w ogóle działa? Otóż na lokata Idea Bank mogłabyś przelać sumę od pięciuset do dzisięciu tys. złotych i to bez zakładania rachunku.


Pamiętaj wszakże, że lokata Idea Bank to tzw. produkt bankowy stworzony tylko dla nowych interesantów. A kiedy bank przekaże Tobie pieniądze? Otóż lokata Idea Bank mogłaby zostać założona na jeden, dwa albo 3 miesiące.