Gastronomia końca wieku

You are here

asortyment

Nasze artykuły

Delikatesy – zazwyczaj wielobranżowe sklepy z szerokim asortymentem

kawa
Author: Katherine Lim
Source: http://www.flickr.com
Niegdyś delikatesy kojarzyły się kupującym przede wszystkim z pysznymi drożdżówkami, świeżymi warzywami i owocami oraz innymi produktami, które zakupują osoby mieszkające w pobliżu takiego sklepiku. Obecnie coraz częściej w delikatesach możemy kupić coraz bardziej wyszukane artykuły tego typu, jak przykładowo kapsułki dolce gusto czy też cukier brzozowy.

Wybieramy lunchbox do przedszkola lub szkoły. Dlaczego powinno się zainwestować w takie produkty?

Makaron ze szparagami
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Jeżeli masz dziecko w wieku szkolnym czy też przedszkolnym, to bez wątpliwości się zastanawiasz, w co najlepiej zapakować dziecku drugie śniadanie. Sposobności jest naprawdę wiele, od banalnego papieru śniadaniowego i woreczków foliowych począwszy, przez plastikową śniadaniówkę, aż na wyśmienitej postaci pojemniku kończąc.

Codzienne picie kawy - jak uprzyjemnić sobie ten rytuał?

kawa
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Kawa jest z pewnością jednym z ulubionych napojów mnóstwa osób i większa część z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia własnego dnia bez niego. Można ogłosić, że jest to swego typu codzienny rytuał. Picie kawy jest obecnie przyjemnością, nie raz zapraszamy znajomych na wspólną rozmowę, której przeważnie asystuje filiżanka czarnego naparu.
Subscribe to RSS - asortyment