Gastronomia końca wieku

You are here

cukier

Nasze artykuły

Przydomowe targi proponują towary najwyższej jakości

Migdałowa moc zdrowia
Author: Tok Tok
Source: Tok Tok
Teraz wielce popularne są przede wszystkim różnego rodzaju bazarki, na których można zakupić ekologiczne artykuły spożywcze. Jeżeli wielką wagę przywiązujesz do swojego zdrowia, wówczas niewątpliwie znasz dobrze takie miejsca. Niestety jednak, jak to zwykle bywa, dużo nieuczciwych sprzedawców winduje ceny swoich produktów licząc na łatwy zysk. Jak nie dać nabić się w butelkę i wybierać wyłącznie te artykuły, które są godne zaufania? Na uwagę zdecydowanie zasługują przede wszystkim jajka ekologiczne. Jeżeli nie jest Ci obce zarówno Twoje zdrowie jak i warunki, w jakich są hodowane kurczęta, wtedy zdecydowanie powinieneś nabywać tylko ekologiczne jajka.

Kuracje za pomocą różnych rodzajów wód – jak to działa? Trzeba to wiedzieć!

Woda
Author: Jaidi Amal
Source: http://www.flickr.com
W rozmaitych uzdrowiskach często spotykamy tzw. pijalnie wód. To, że woda jest fundamentem życia, nie rodzi wątpliwości. Czym jednak różni się woda z kranu od odmian wód proponowanych w sanatoriach? Najłatwiej zauważyć różnicę w smaku, ale jest jeszcze wiele innych właściwości. Analizy co pewien czas wykazują, że na naszej planecie jest się woda o różnym składzie.

Nowoczesna kuchnia na bis, czyli prawie wszystko, co powinniśmy wiedzieć o pudełeczkach z plastiku

nowoczesna kuchnia
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Plastikowe pojemniczki zdominowały wyposażenia naszych kuchni. Każda gospodyni chętnie nabywa takie produkty, ponieważ pomimo tego że są praktyczne, to można łatwo je zniszczyć - jeżeli zostaną zmiażdżone przez ciężkie stalowe garnki bądź znajdą się nazbyt blisko ognia, to trzeba będzie je wyrzucić.
Subscribe to RSS - cukier