Gastronomia końca wieku

You are here

cukier

Nasze artykuły

Nowoczesna kuchnia na bis, czyli prawie wszystko, co powinniśmy wiedzieć o pudełeczkach z plastiku

nowoczesna kuchnia
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Plastikowe pudełka zdominowały wyposażenia naszych kuchni. Każda pani domu z ochotą kupuje takie akcesoria, ponieważ chociaż są funkcjonalne, to można z łatwością je zniszczyć - jeśli zostaną zgniecione przez ciężkie emaliowane garnki bądź znajdą się nazbyt blisko ognia, to trzeba będzie je wyrzucić.

Przydomowe targi proponują towary najwyższej jakości

Migdałowa moc zdrowia
Author: Tok Tok
Source: Tok Tok
Teraz niezwykle popularne są przede wszystkim różnego rodzaju bazary, na których można kupić ekologiczne produkty spożywcze. Kiedy sporą wagę przywiązujesz do swojego zdrowia, wówczas na pewno znasz świetnie takie miejsca. Niestety jednak, jak to często bywa, wiele nieuczciwych sprzedawców zawyża ceny swoich produktów licząc na łatwy zysk. Jak nie dać nabić się w butelkę i wybierać tylko te produkty, które są godne uwagi? Na uwagę bez wątpliwości zasługują przede wszystkim jajka ekologiczne. Jeżeli nie jest Ci obce zarówno własne zdrowie jak i warunki, w jakich są przetrzymywane kurczęta, wtedy bez wątpienia powinieneś kupować tylko ekologiczne jajka.

Kuracje za pomocą różnych rodzajów wód – jak to działa? Trzeba to wiedzieć!

Woda
Author: Jaidi Amal
Source: http://www.flickr.com
W rozmaitych uzdrowiskach często spotykamy tzw. pijalnie wód. To, że woda jest fundamentem życia, nie rodzi wątpliwości. Czym jednak różni się woda z kranu od odmian wód proponowanych w sanatoriach? Najłatwiej zauważyć różnicę w smaku, ale jest jeszcze wiele innych właściwości. Analizy co pewien czas wykazują, że na naszej planecie jest się woda o różnym składzie.
Subscribe to RSS - cukier