Gastronomia końca wieku

You are here

Po czym rozpoznać dobry hotel?

Nasze artykuły

Jeżdżąc po świecie szybko można nauczyć się jakich hoteli winniśmy wystrzegać się. Nawet gdy zamawiamy pokoje z dużym wyprzedzeniem oraz nigdy nie byliśmy w konkretnym hotelu, to są sposoby na rozpoznanie miejsca w którym miło spędzimy parę nocy.


Dobry standard hotelu zawsze będzie się liczyć, w końcu na czas wyjazdu staje się on naszym domem.


internet
Author: Kevin Jarrett
Source: http://www.flickr.com


Strona WWW nie za każdym razem jest najodpowiedniejszym źródłem wiadomości o hotelu.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany artykuł, kliknij bez wahania tutaj, gdyż ta propozycja na pewno także jest warta Twojego zainteresowania.

W dzisiejszych czasach, gdy Photoshop zapewnia zmianę każdej fotografii, nie warto ograniczać się do fotek dostarczanych poprzez posiadacza hoteliku. Wystarczy wyciąć zza hotelu kominy albo zaciemniający go wieżowiec, a zmienia nam się postrzeganie lokalizacji. Najlepiej będzie zadzwonić, popytać się o pokój w ruchliwym czasie w ciągu paru dni. Znakomite hotele wynajmują wszystkie pokoje minimum na tydzień przed terminem. Należy wyszukać opinii na temat wyselekcjonowanych hoteli na forach internetowych.
zakupy online
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com


hotele
Author: Sue Clark
Source: http://www.flickr.com


Usytuowanie hotelu jest rzecz jasna ogromnie ważne. Gdy pragniemy zwiedzić centrum miasta, powinniśmy umieścić się w jego pobliżu, gdy pragniemy wypocząć na łonie natury – wybieramy agroturystykę w głuszy. Jakkolwiek samo podejście do tego gdzie będziemy spać, może być na nieszczęście zwodzące. Najczęściej wyruszając w nowe miejsce zakładamy deklaratywnie jak najlepsze scenariusze, powinniśmy jednak pamiętać, iż zawsze wydarzyć się może jakakolwiek nieprzewidziana sytuacja.


Od złego samopoczucia, po deszczowy dzień czy nagły przymrozek. Dlatego istotne jest nie jedynie to dokąd, lecz również jak odpoczywamy, aby nie zanudzić się pozostając „zamkniętym” w hotelu.