Gastronomia końca wieku

You are here

Garść faktów na temat przedstawienia reklamy wielkowymiarowej

Nasze artykuły

Przedstawienie reklamy dużych rozmiarów w obecnych czasach gra dużą rolę w budowaniu marki. Reklama to nie tylko tv bądź odbiornik radiowy, to również seria materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, bannery, czy spoty reklamujące, jakie służą do promowania produktów i usług.
materiały biurowe
Source: pixabay.com


Materiały reklamowe opracowane w oparciu o funkcjonującą identyfikację wzrokową utrwalają wizerunek firmy i uwydatniają subiektywną i zdecydowaną tożsamość marki. Billboard, albo telebim to nośniki reklamy w szerokim zakresie wykorzystywane przez sporo jednostek. Billboard Katowice jest nośnikiem reklamy (zobacz http://www.studioprinter.pl/oklejanie-samochodow-aut/) o sporych wymiarach, zwykle występującym w postaci tablicy, bądź plakatu- Billboardy mogą być podświetlone, ażeby były zauważalne w porze nocnej. Reklamy ujawniane na telebimach są dużo bardziej zauważalne niż te na billboardach, czy plakatach. Istota reklam jest także częściej utrwalana, bowiem jest to treść żywiołowo zmieniająca się.


garść pieniędzy na dłoni
Author: Public Stock
Source: http://www.flickr.com


Telebimy Bielsko Biała zezwalają na zastosowanie opcjonalnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklamowanie na telebimie nie tylko szybko i skutecznie dociera do ewentualnych nabywców, lecz również wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są dużo niższe- sprawdź moją stronę.


Przestrzeń komunalna zapewnia szansę umieszczania reklam na ulicach w wielu punktach w mieście i poza jego terenem.
To zapewnia ciągły kontakt z reklamą mieszkańcom miast, a w efekcie ułatwia jej utrwalanie. Możliwość ulokowania reklamy (zobacz http://www.studioprinter.pl/kasetony-reklamowe-swietlne/) zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu zezwala tworzyć ciekawe i skuteczne reklamy.