Gastronomia końca wieku

You are here

Weź bliskich na pyszny posiłek w Łodzi

Nasze artykuły

Nieważne, czy jesteś gościem odwiedzającym Łódź, czy też w Łodzi mieszkasz albo często bywasz w niej podczas służbowych negocjacji, warto mieć świadomość, gdzie smacznie zjeść oraz gdzie miło spędzić czas.


Nie jest prosto odnaleźć dobre miejsce, gdzie możesz spróbować czegoś nowego mając świadomość, iż obiadbędzie należycie smaczny.


gotowanie
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com
Do tego przecież oczekujesz dobrej atmosfery. Jeżeli ciekawi cię dobra restauracja Łódź ma coś do zaproponowania. Propozycja to całkiem wyjątkowa, bo restauracja o jakiej mowa posiada certyfikaty jakości. Możesz zatem śmiało wybrać się tam na obiad z rodziną lub na lunche biznesowe. Jeśli słyszałeś nazwę Anatewka Łódź jest miejscem, w którym znajduje się ta restauracja (zobacz ten link).


palenie marihuany
Author: Gerry Dincher
Source: http://www.flickr.com


Ta restauracja pojawiła się dość niedawno ale formuły potraw bywają dość zaawansowane. Bazują one na dawnych potrawach żydowskich. Wnętrze restauracji zaprasza do całkowitego odprężenia. Przywodzi na myśl okres dzieciństwa. Obsługa zapewnia, że poczujesz się wyjątkowo, dzięki spełnianiu prawie wszystkich pragnień. Niesamowita muzyka na żywo, wykonywana przez skrzypaczkę uświetnia samą atmosferę.


Jeśli odwiedzamy nowe miejsca i nie mamy pojęcia, gdzie może być odpowiednia restauracja Łódź posiada kilka ofert (użyteczne źródło). Najpierw dobrze jest odwiedzić Anatewkę, ale na pewno znajdą się również pozostałe interesujące punkty gastronomiczne. Można skorzystać z paru list miejsc, które odnajdziemy na stronach internetowych.


Dobre posiłki, wyśmienita atmosfera, to podstawa dobrej zabawy. Taka jest otóż Anatewka Łódź się ma prawo nią chwalić. Dobrze zaufać tradycji oraz skosztować potraw żydowskich. Przyjdź do Anatewki i przetransformuj się w całkiem inny wymiar.