Gastronomia końca wieku

You are here

W Idea Banku zaoszczędzisz w bezproblemowy oraz banalny sposób kasę otwierając lokatę Happy

Nasze artykuły

W tych ciężkich porach każdy odkłada kasę, bo w życiu nie wiadomo kiedy będą przydatne. Może każdy zwiększyć ilość w bezproblemowy oraz banalny, ale również szczególnie bezpieczny sposób. Idea Bank Happy to jedna z pierwszorzędnych lokat kwartalnych. Zakładając lokatę Happy nie jest konieczne otwieranie konta w tym banku. Wyróżnia się ta lokata dużym oprocentowaniem, wynoszącym 4% w skali roku.


bank
Author: Public Stock
Source: http://www.flickr.com
Lokatę Happy możesz otworzyć na kwartał. Oferta jest skierowana do nowych interesantów Idea Bank (sprawdź www.pbsbank.pl)u. Idea Bank powstał w 1991 roku i adresuje swoje oferty głównie dla mikro oraz drobnych podmiotów gospodarczych. Lecz lokata Happy (sprawdź ofertę) jest adresowana także dla interesantów indywidualnych.

Idea Bank posiada bazę około 300 000 klientów. Idea Bank Happy zabezpiecza przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wartości 100 tys, euro - . Także, jeśliby Idea Bank splajtuje, to klient w przeciągu 1 miesiąca dostanie ogół zdeponowanych środków wspólnie z odsetkami. Lokata jest ciekawą ofertą dla ludzi, którzy zamyślają zaczynać oszczędzać finanse. Jest to depozyt samodzielny, który założysz bez konieczności wykorzystywania z dodatkowych ofert Idea Banku. Nie jest niezbędne otworzenie konta na rzecz
bank
Author: Miran Rijavec
Source: http://www.flickr.com
otworzenia w tym banku inwestycji.


Oprocentowanie nominalne lokaty Happy jest trwałe i wynosi 4% brutto w skali roku. Oznacza to, że oprocentowanie netto wynosi blisko 3,24%. Lokata może być włożona na kwartał, co oznacza, że po tym okresie zdobędziesz około 0,81%. Na otworzenie lokaty Happy możesz posiadać od 1000 zł do 10 000 zł. Lokatę Happy może założyć klient, który wcześniej nie korzystał z ofert Idea Banku, a oprócz tego tą lokatę interesant może wykonać wyłącznie raz.

Otworzenie w Idea banku lokaty Happy jest bardzo proste i praktyczne. Można otworzyć lokatę w kilka minut uzupełniając prosty wniosek poprzez Internet. Lokata Happy ma kierunek odnawialny, co znamionuje, że po zakończeniu 3 miesięcznego czasu lokaty, jest ona automatycznie odnawiana na następnej 3-miesięcznej Lokaty Standardowej.