Gastronomia końca wieku

You are here

W dzisiejszych czasach z reguły interes żyje w internecie - należy się mimo wszystko do tego dostosować i przekonać

Nasze artykuły

Laptopy doprawdy uproszczają życie. Mamy możliwość się o tym przekonać wiele razy. I nie chodzi wyłącznie o to, że z ich pomocą wszystko bywa prędko załatwiane.


recepcja
Author: Ghelamco
Source: Ghelamco


Prawda, wydaje się być to jeden z istotniejszych walorów, ale nie jedyny.


Jeśli spróbujemy wyobrazić sobie jak musiało wyglądać prowadzenie interesu przed wprowadzeniem komputerów, to aż robi się słabo. Żal pomyśleć, że całość ludzie musieli załatwiać przy użyciu faksu lub telefonów. Wszystko załatwiało się o wiele dłużej aniżeli teraz i wymagało większych nakładów zaangażowania. Byliśmy zasypywani ogromną liczbą listów i wszystko musieli załatwiać ręcznie. Obecnie cały swój interes możemy kontrolować z jednego małego laptopa w dowolnym miejscu pod słońcem.


Elektroniczny obieg faktur wydaje się być jednym z tych aspektów, który bardzo przydaje się w niejednej spółce. Z jego pomocą mamy wszelkie faktury w jednym folderze. Możemy odszukać konkretny rachunek według wielu wytycznych - po nazwie firmy, sumie czy produkcie. Każdej fakturze możemy nadać także status, na przykład: uregulowana albo oczekująca. Co istotne, elektroniczny obieg faktur możemy połączyć z programem, na którym pracują firmowi nasi handlowcy - chociażby z ERP lub SAP. Bez kłopotu jesteśmy również w stanie prowadzić pewnego rodzaju identyfikację toku zamówienia.
Sprawdzenie tego, kto odpowiada za jakiś błąd, nie będzie już żadnym problemem, ponieważ program archiwizuje historię postępowania oraz wszystkich zmian. Należy zainwestować zatem w profesjonalny program.