Gastronomia końca wieku

You are here

Sprawny i nieskomplikowany w obsłudze portal podatkowy

Nasze artykuły

Ministerstwo Finansów użyczyło dla obywateli innowacyjny, funkcjonalny i nieskomplikowany w obsłudze program teleinformatyczny administracji fiskalnej, wspierający obywateli w prawidłowym zrealizowaniu obowiązków podatkowych.
maszyna
Source: sxc.hu


Tworzy się z dwóch elementów, części ogólnodostępnej i osobiste konto podatnika po zalogowaniu.


szanse
Author: Ginny
Source: http://www.flickr.com


Portal podatkowy proponuje swym eksploatatorom zeznania, które jest możliwość przekazać drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje, a również wiadomości dla obywatela które dotyczą zrealizowania i przekazania blankietów podatkowych przez Internet. Na portalu płacący podatki znajdzie także aktualności - http://aspatrust.com/aktualnoscipl/ - i blankiety interaktywne dla zaświadczeń przesyłanych drogą elektroniczną, również zbiór informacji na temat oprogramowań niezbędnych do ich zgodnego wysyłania. Są przystępne wszystkie wiadomości i broszury potrzebne i ważne dla płatników liczących się drogą elektroniczną, również wiadomości o najnowszych podejściach technologicznych wprowadzanych w tym programie.


Indywidualne konto po zalogowaniu stanowi prosty przewód komunikacji z organami skarbowymi i umożliwia dostęp do własnych danych podatkowych. Podatnik ma otwarty dostęp do złożonych zeznań, czy prowadzonych przeróżnych zagadnień. Rejestracja na portalu umożliwia nie tylko wysyłanie zeznań bezpośrednio z własnego konta, ale także zezwala na elektroniczną komunikację z administracją skarbową dzięki składaniu i przyjmowaniu dokumentów do administracji podatkowej.
Portal jest nadzwyczaj użytecznym rozstrzygnięciem dla wszystkich podatników, gdyż bez wychodzenia z budynku uregulują wszelkie kwestie połączone z podatkami.