Gastronomia końca wieku

You are here

Kawa lub herbata będą smakować jeszcze wspanialej, należy jedynie wybrać odpowiednie gatunki i świetne dodatki do nich

Nasze artykuły

Przy wyborze kawy najlepiej sugerować się jej klasą. Wartościowa kawa doskonale smakuje, a do tego odznacza się niepowtarzalnym zapachem. Przyjemność płynąca z picia takiej kawy jest po prostu nie do opisania.


Porządna kawa to jest to!


Krojenie truskawek
Author: DIAMANT
Source: DIAMANT


Dla miłośników kawy rodzaje, jakie można kupić w zwyczajnych marketach przeważnie nie są satysfakcjonujące. Oni poszukują artykułów, które gwarantują wspaniałe wrażenia w czasie picia, odznaczają się głębią smaku oraz zapachu. Na szczęście dzisiaj bez trudu można kupić takie produkty, jak kawa Carraro (kawy carraro). Wspomnianą kawę można nabyć w formie ziarnistej, jak również mielonej i za każdym razem odznacza się ona doskonałymi właściwościami. Taka kawa z pewnością wyśmienicie smakuje, a dzisiaj można ją kupić naprawdę łatwo, nieważne, czy zamierza się to uczynić z myślą o kawiarni czy prywatnej kuchni.


pokój
Author: Tobias Scheck
Source: http://www.flickr.com


Dzięki dodatkom kawa zyskuje nowy smak!


Czasami bywa tak, że amatorzy kawy chcą czegoś innego, jak kawy smakowe albo zapachowe. Niezwykłego smaku swoim ukochanym naparom, deserom albo ciastom można nadać przez wykorzystanie specjalnych dodatków, jak choćby syrop 1883 . Teraz takie dodatki można zauważyć na półkach marketów, ale zazwyczaj odznaczają się one niską ceną, co źle świadczy o ich jakości. Lepiej postawić na pewne dodatki, jak te rekomendowane przez baristów oraz używane w najlepszych lokalach.
Syropy 1883 można kupić w wielu wersjach smakowych, jak chociażby czekolada, cynamon, amaretto, banan oraz wiele innych. Z takim dodatkiem kawa bez wątpienia zasmakuje wyjątkowo.