Gastronomia końca wieku

You are here

Standardowe imbryki emaliowane - wyśmienita elegancja, klasa oraz styl

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/vin-de-siecle.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Standardowe czajniki emaliowane kojarzą nam się nieraz z czajnikami, jakich ongiś używały nasze babci. Okazuje się, iż imbryki emaliowane od nowa cieszą się renomą i znów wpisują się w obecne trendy mody, tym bardziej, że zostały one nieco bardziej unowocześniane i prezentują się w znacznym stopniu lepiej niż jego poprzednicy.

Imbryk emaliowany świetnie nadaje się do wyposażenia każdej kuchni, w szczególności jeżeli korzystasz z kuchenki gazowej oraz wolisz tradycyjne czajniki od tych elektrycznych.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię zawarte tu treści, to na pewno bieżąca notka (https://cukier-krolewski.pl/nasze-produkty/cukry-do-pieczenia/cukier-puder-500g/) na ten temat też Cię skusi. Przejrzyj tekst na ten temat.

Czajniki emaliowane nie wyłącznie cechują się kapitalnym i nowomodnym wizerunkiem, bowiem są one również sporo zdrowsze. W czasie podgrzewania wody czajniki emaliowane nie wydzielają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, nie mają też wpływu na smak przegotowanej wody. Są stylowe oraz także proste w polerowaniu, albowiem powłoka emaliowana jest o wiele bardziej niezłomna na zanieczyszczenia niż powłoki używane w innego typu czajnikach - nie osadzają się na niej ani zabrudzenia, ani też bakterie.

Emalia jest w dzisiejszych czasach uważana za nadzwyczaj bezpieczną powłokę, nie uczula więc nadaje się także do użycia dla alergików bądź dzieci. Mnogość modeli czajników i imbryków emaliowanych można użytkować nie wyłącznie na kuchence gazowej, lecz również na kuchence indukcyjnej, elektrycznej lub ceramicznej, oprócz tego imbryk emaliowany można łatwo zmywać w zmywarce bez żadnych obaw wobec jego uszkodzenia - warto sprawdzić
.

Na rynku odkryjemy dużo nowoczesnych modeli czajników emaliowanych, jakie dostępne są w różnorodnych wzorach i designerskich motywach, jednak pasjonaci klasycyzmu również znajdą w ofercie klasyczne, jednokolorowe czajniki emaliowane zdobione tradycyjnymi motywami czy też cechujące się jednorodną powłoką. Czajniki emaliowane okażą się kapitalnym wyborem w wszelkiej aranżacji kuchennej, ich ponadczasowość sprawia, iż cudownie nadają się do wszelkiej kuchni, niezależnie od stylu jej aranżacji.