Gastronomia końca wieku

You are here

Czym zwieńczyć przyjęcie z wyjątkowej okazji? Jakiego rodzaju słodkości będą tutaj idealnie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/vin-de-siecle.pl/includes/menu.inc).

Nasze artykuły

Często organizując przyjęcie z jakiejś wyjątkowej okazji, poszukujemy doskonałego zwieńczenia wieczoru. Coś, co okaże się jak gdyby wisienką na torcie. Właśnie tu może być podpowiedź, ponieważ to tort może być bardzo dobrym dodatkiem do całości. Na jakie przyjęcie będzie w sam raz?

tort
Author: Ian Gratton
Source: http://www.flickr.com
Mało kto nie lubi słodkości, nie mówiąc już oczywiście o dzieciakach, jakie często za coś słodkiego dają nakłonić się do wszelkiego rodzaju, znienawidzonych obowiązków domowych. Dlatego, jeśli chodzi o tort na specjalną okazję dla dziecka, to z pewnością jest to świetny pomysł. Szczególnie, iż coraz więcej mamy cukierni, które specjalizują w tego typu słodkich wyrobach. Dlatego, kiedy chodzi o torty dla dzieci Warszawa zapewne oferuję najwięcej takich firm (torty dla dzieci). Natomiast nawet gdy mieszkamy daleko, to nie martwmy się, bo często tort taki możemy zamówić, a cukiernia go nam dowiezie. Zapewne doskonałe będą torty artystyczne Warszawa znowu jest odpowiednim miejscem na kupienie takiego wyrobu. Poza słodyczami, dziecko będzie miało również dodatkową niespodziankę w postaci tortu w kształcie swojej ulubionej postaci z kreskówki, albo filmu. To będzie na pewno spore zaskoczenie.


Nietypową okazją, którą możemy uświetnić tortem jest na pewno wieczór panieński Warszawa da nam dużo inspiracji (wieczór panieński). W jakim miejscu jak nie w stolicy, ma miejsce cała masa szalonych zabaw do białego rana. Jest też tak, że na wieczór taki, podczas którego używa się dużo akcentów budzących skojarzenia dotyczące seksu, druhna przyszłej panny młodej zamawia niespodziankę, pod postacią dość oryginalnego tortu, jakiego kształt ma zawstydzić wszystkie bawiące się na imprezie panie. To z pewnością dobry i bardzo zabawny prezent.tort na urodziny
Author: Ashwin John
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o wieczorze panieńskim, to nie sposób odnośnie tematu tortów ominąć ślubu, z którym to kojarzy się chyba jeden z popularniejszych tortów, a konkretnie tort weselny. Cukiernicy prześcigają się w ogromnej ilości form jak również smaków wiedząc, że para młoda przywiązuje wielką wagę do tego wypieku. Na pewno chciałaby by był on tak wyjątkowy, jak ich ślub. Dlatego tutaj wybór jest niemal nieskończony. Od teraz w związku z tym każdy powinien mieć już pomysł, czym uświetnić imprezę z wyjątkowej okazji. Właśnie tortem, który jest dostępny w niezliczonej ilości wersji, daje nam to ogromne pole do popisu. Więcej informacji[sweet-home.pl